• حساب کاربری

 • 0

  سبد خرید

 • گلدور
  ابعاد درب ضد سرقت چینی

  ابعاد درب ضد سرقت ایرانی؛ نکاتی که هنگام خرید باید به آن توجه کرد

  ابعاد درب ضد سرقت

  ابعاد درب ضد سرقت تک لنگه یا دولنگه همواره یکی از مهم ترین سوال ها مطرح شده بین خریداران می‌باشد. همانطور که می‌دانید تغییر ابعاد درب های امنیتی و افزایش طول و یا عرض آن، موجب بالا رفتن قیمت نهایی درب می‌شود. از این رو وارد کنندگان و مصرف کنندگان دربهای ضد سرقت تمایل دارند از درب با ابعاد استاندارد ( تولید شده توسط شرکت سازنده) استفاده نمایند و سفارش های خود را به سمت همان ابعاد پیشنهادی ببرند تا بتوانند هزینه خرید و همچنین مدت زمان تحویل درب را کاهش دهند. برای دیدن محصولات گلدور کلیک نمایید.

  اندازه درب های ضد سرقت

  اندازه و ابعاد درب های ضد سرقت

  لازم به ذکر است قبل از خریدن لوازم ایمنی برای درب های خود ابتدا ضخامت، ارتفاع و عرض درب را در نظر بگیرید تا بهترین گزینه برای منزلتان انتخاب نمایید.

   

  ابعاد درب ضدسرقت دو لنگه

  ابعاد درب ضد‌سرقت برای درب ضد سرقت دو لنگه نهایتا می‌تواند 2 متر باشد و بیشتر از این عرض باید ساخت سفارشی سفارش داده شود. اندازه درب ضد‌سرقت ترک و ایرانی طبق همین موارد تاثیر خاصی بر شرایط نصب ندارد اگرچه نصب و حمل درب های ضد سرقت دو لنگه بسیار سخت تر تک لنگه می‌باشد و نصب این نوع درب ها نیازمند استفاده از نصب های مجرب می‌باشد که راسان درب از این ویژگی برخوردار است.

  درب ضد‌سرقت دو لنگه

  درب ضد سرقت دو لنگه

  کارخانه برای ساخت درب های سفارشی با عرض و طول بیشتر باید از ورق های کات شده ی با عرض و طول بیشتر استفاده کند.

   

  ابعاد درب ضد سرقت ترک تک لنگه

  درب ضد سرقت ترک به دلیل کیفیت بالای ساخت و همچنین سهولت در واردات نسبت به سایر کشورهای تولید کننده درب ضد سرقت همواره پرطرفدارترین و پرفروش ترین درب ضد سرقت وارداتی در ایران محسوب می‌شود.

  درب های ضدسرقت تک لنگه

  درب های ضدسرقت تک لنگه

  ابعاد استاندارد درب ضد سرقت ترک در داخل این کشور معمولاً 108×212 سانتی متر است که بازشو مفید درب 90×205 سانتی متر می‌باشد. اما اندازه درب های ضدسرقت ترک وارداتی به ایران، با توجه به تمایل کارفرمایان برای استفاده از درب های بزرگ تر دستخوش تغییراتی شده است. ابعاد دربهای ضد سرقت وارداتی ترک و مونتاژ ایران 101×205 و 97×204 سانتی متر می‌باشد که باز شو مفید آن به ترتیب 97×204 و 93×203 سانتی متر است.

   

  اندازه درب ضد سرقت ایرانی

  اندازه درب ضدسرقت ایرانی هم باتوجه به تولید کننده های مختلف متفاوت است، برای مثال بعضی از درب های ضد سرقت تولید ایران دارای ابعاد مفید باز شوی 95×214 می‌باشد، و قابلیت ساخت تا عرض مفید بازشوی 110 سانتی متر را هم دارد. این بدین معناست که امکان سفارشی سازی به راحتی میسر می‌باشد و این مسئله از مزیت های درب ضد سرقت ایرانی نسبت به سایر درب های وارداتی می‌باشد.

   

  نکات مهم هنگام اندازه گیری درب ضد سرقت

  شما می‌توانید شخصا اقدام به اندازه گیری درب نمایید اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این کار را به یک متخصص بسپارید زیرا اندازه گیری درب امنیتی دارای پیچیدیگی های خاصی می‌باشد.

  اندازه و ابعاد دربهای ضدسرقت

  اندازه و ابعاد درب های ضد سرقت

  اگر به هر دلیلی خواستید خودتان ابعاد درب را اندازه گیری نمایید به نکات زیر دقت فرمایید:

   

  1- در هنگام اندازه گیری

  اندازه گیری درب می‌بایست پس از اتمام کف و دیوارها صورت گیرد زیرا ارتفاع کف و عرض دیوار به شدت در اندازه نهایی ارتفاع و عرض درب امنیتی تاثیر گذار است.

   

  2-شکاف درب و چهارچوب

  به اندازه شکاف بین درب و چهارچوب دقت نمایید این فضا می‌بایست به درستی توسط فوم پوشش داده شود هرچه این فاصله کمتر باشد درب، عایق بهتری برابر صدا و گرما است.

   

  3-سه بار‏‏، اندازه بگیرید

  هر بعد باید سه بار اندازه گیری شود یعنی ارتفاع می‌بایست در چپ، مرکز و سمت راست و عرض درب، در بالا، مرکز و پایین اندازه گیری شود این کار دقت اندازه گیری را به شدت بالا می‌برد.

  ابعاد دربهای ضدسرقت

  ابعاد درب ضد‌سرقت

  درباره عرض درب این نکته بسیار مهم است که در بین اندازه های گرفته شده کمترین مقدار را به عنوان سایز اصلی در نظر بگیرید. جهت اندازه گیری درب امنیتی خود می‌بایست تمامی ابعاد را به میلی اندازه بزنید و همچنین عرض های شکاف را در اطراف محیط در نظر بگیرید.

   

  3- شکل درب ها مستطیل باشد

  درب ضد سرقت باز شده شما باید مستطیل باشد یعنی زاویه داخلی 90 درجه باشد و همچنین حتما دو قطر را اندازه گیری و مقایسه نمایید.

   

  4- جهت باز شدن درب

  جهت باز شدن درب (داخلی یا خارجی بودن) را تعیین کنید برای مثال شما وقتی از داخل اتاق به درب نگاه می‌کنید درب شما به داخل باز می‌شود و دسته در سمت چپ قرار می‌گیرد.

   

  5- اندازه گیری دقیق

  هنگام اندازه گیری درب باید تمامی ابعاد استاندارد را داشته باشید و بر اساس آن اندازه گیری کنید سطح کف باید معلوم باشد اندازه گیری باید با استفاده از یک دستگاه دقیق انجام شود.

  اندازه گیری دربهای ضدسرقت

  ابعاد درب های ضد سرقت

  با بررسی دقیق اندازه درب های ضد سرقت و مشاهده نمونه های تولید شده در صنعت درب های ضد سرقت در نقاط مختلف جهان به این نتیجه می‌رسیم که استاندارد مشخص و بین المللی برای ابعاد درب های ضدسرقت وجود ندارد و با توجه به درخواست کارفرمایان و سفارش دهندگان قابل تغییر می‌باشند.

   

  حرف آخر درباره اندازه درب های ضد سرقت

  نکته ی مهمی که باید در خرید و سفارش درب های ضد سرقت مد نظر قرار داد این است که ابعاد طول و عرض درب ضد سرقت حتی الامکان از 110×230 سانتی متر بیشتر نشود، زیرا در غیر اینصورت موجب سنگینی درب و افتادگی آن شده و پس از مدتی، مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

  درب ضد سرقت

  درب ضد سرقت

  توصیه می‌گردد برای ابعاد بزرگتر راه حل دیگری پیدا کنید (مانند ایجاد کتیبه) و همچنین اندازه مناسبی برای درزهای بین چهارچوب و بازشو در نظر گرفته شود. به این مسئله باید توجه داشته باشیم که تولید درب ضد سرقت با طول و عرض مفید بازشو کمتر از ابعاد ذکر شده، برای جابجایی لوازم بزرگ مانند یخچال ساید بای ساید مشکل به وجود خواهد آورد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.