درب ضد سرقت ویلایی در ورودی های ویلاهای مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دو نوع درب ضد سرقت مسکونی داریم.یکی از نوع دو لنگه و دیگری از نوع یک لنگه می‌باشد. با توجه به تنوع اندازه، درب های ورودی خانه های ویلایی بنا به درخواست مشتری، درب ضد سرقت سفارشی متناسب با ورودی منزلشان طراحی و ساخته می‌شود.

درب ضدسرقت ویلایی
درب ضد سرقت ویلایی مسکونی

در ساختمان های آپارتمانی محیط بسته است و نور آفتاب و عوامل محیطی مانند باد و باران به صورت مستقیم با درب ضد سرقت آپارتمانی برخورد نمی‌کند و همین امر موجب طول عمر درب ضد سرقت می‌شود. در صورتی که درب ضدسرقت ویلایی مادام در برابر نور مستقیم خورشید قرار دارد و در تمام فصول سال حداقل در برابر یکی از عوامل محیطی باد و باران و برف قرار دارد بنا بر این باید با توجه به شرایطی که درب ضد سرقت در آن قرار خواهد گرفت.

درب ضد سرقت ویلایی مسکونی
درب ضد سرقت ویلایی مسکونی

روکش های مناسب به همراه رنگ آمیزی مناسب بر روی درب صورت می‌گیرد تا مقاومت درب ضد سرقت در برابر این عوامل محیطی افزایش یابد.

 

محافظت از درب ضد سرقت با استفاده از روکش پودری

برای مراقبت از درب ضد سرقت و افزایش مقاومت آن در برابر خراش ها و زنگ زدگی معمولا از روکش پودری استفاده می‌شود این روکش ها بر روی درب ضد سرقت نصب شده و باعث افزایش دوام آن می‌شوند. روکش پودری معمولا بر روی درب ضد سرقت ترک اصل نصب می‌شود و باعث حفظ و نگهداری ظاهر این مدل از درب ها از هر گونه آسیبی که ممکن است به وسیله افراد یا عوامل محیطی به وجود بیاید، می‌شود.

درب‌ ضد‌ سرقت‌ ویلایی
درب ضد سرقت

در صورتی که روکش های غیر استاندارد بر روی درب ضدسرقت ویلایی نصب نشود و یا درب به خوبی آب بندی و رنگ آمیزی نشود پس از مدتی استفاده از درب ضد سرقت شاهد جدا شدن لایه های روکش و یا ریختن رنگ آب بر اثر تغییرات آب و هوایی خواهیم بود که این مسئله خود علاوه تاثیر گذاشتن بر روی زیبایی درب ضد سرقت امنیت درب را نیز کاهش خواهد داد که هیچ خریداری به آن راضی نخواهد بود. پس به هنگام خرید درب ضد سرقت برای ویلایتان به این مسئله اهمیت دهید که آیا درب ضد سرقتی که قصد خرید آن را دارید مخصوص منطقه آب و هوایی که مایل به استفاده از آن هستید می‌باشد یا خیر و اینکه این درب مناسب استفاده برای ویلا می‌باشد یا خیر.