درب های ضد سرقت و آشنایی با آنها

درب ضد سرقت؛ آشنایی با دربهای امنیتی

درب های ضد سرقت و آشنایی با آنها

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته است، درب های ضد سرقت است. همان‌گونه که از اسم آن مشخص است به دربهایی گفته می‌شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد.

درب ضد سرقت
درب های ضد سرقت

البته باید بگوییم که اطمینان به منزله صددرصد نبوده ولی در مقایسه با دربهای معمولی می‌توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام دربهای ضد سرقت پی برد که برخلاف دربهای معمولی این‌گونه دربها در مقابل فشار، برش، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی بر خوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از دربهای معمولی حتی با نرده‌های حفاظتی، آکاردئونی دارند. برای آشنایی بیشتر با این نوع درب، با ما  در تماس باشید.

 

چرا استفاده از درب های امنیتی به یک امر ضروری تبدیل شده است؟

امروزه دربهای ضد سرقت یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش امنیت ساختمان تبدیل شده‌اند. این دربها در برابر هر نوع تخریب، دستکاری و اهرم نمودن ایمن هستند و تا حد بالایی می‌توانند جلوی سرقت از منزل و ورود غیرمجاز را بگیرند. البته انواع درب‌ های ضد سرقت وجود دارند که از نظر میزان مقاومت و استحکام آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند.

 

طراحی منحصر به فرد درب های ضد سرقت

در حال حاضر انواع دربهای امنیتی که مجهز به سیستم‌های امنیتی مختلف است در بازار وجود دارد. آنچه می‌تواند مدل دربهای ضد سرقت را به درستی تعریف کند در حقیقت، نوع قفل‌های امنیتی است که برای آن‌ها تعبیه می‌شود. در همین راستا قفل‌های امنیتی مبتنی بر شبکه وای-فای، بلوتوث، قفل اثر انگشت یا قفل‌های ریموت دار، امنیت این‌گونه از دربها را دو چندان می‌کنند.

دارای طراحی منحصر به فرد
دارای طراحی منحصر به فرد

این مدل از دربها به گونه‌ای طراحی می‌شود که عموماً به عنوان عایق صوت و حرارت عمل می‌کند. بنابراین این گونه دربها نه تنها امنیت را در آپارتمان تأمین می‌کنند، بلکه هزینه‌های مصرف انرژی را به حداقل می‌رسانند.

یک طراحی منحصر به فرد دیگر که در نوعی از انواع درب های امنیتی به بازار عرضه شده است، نه تنها جلوه زیبایی برای ورودی آپارتمان ایجاد می‌کند، بلکه فناوری جدیدی را به حوزه تولید ارائه داده است. این نوع از دربها، مجهز به لولاهای مخفی می‌باشند. این قابلیت هم موجب عایق بودن حرارتی درب می‌شود و هم لولاهای درب را از دست سارقان خارج می‌سازد. این نوع دربها در نوع خود بی‌نظیر هستند.

 

بهترین نوع درب های ضد سرقت برای آپارتمان

بهترین نوع درب های امنیتی که برای آپارتمان‌ها یا شرکت‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد، دربهایی هستند که قفل امنیتی ریموت‌دار دارند. اگرچه درب با قفل اثر انگشت برای سازمان‌ها و مکان‌های امنیتی به کار می‌روند.

 

افزایش امنیت درب ضد سرقت

درب های امنیتی معمولا به صورت اکونومی در بازار موجود می‌باشد که قیمت درب های امنیتی برای تمام مشتریان مقرون به صرفه باشد. اما روش‌هایی نیز وجود دارد که می‌توان امنیت درب های ضد سرقت را افزایش داد.

افزایش امنیت
افزایش امنیت

استفاده از قفل‌های مولتی سیستم چهارده زبانه و یا قفل چنگکی جزو آپشن‌هایی می‌باشند که مشتریان می‌توانند در زمان سفارش برای بهبود امنیت درب های ضد سرقت از آن‌ها استفاده کنند. روش دیگر استفاده از ورق‌های دوبل فلزی در داخل درب می‌باشد که در این حالت ضخامت ورق فلزی داخل درب به دو‌ میلیمتر افزایش پیدا می‌کند.

نظرات (4)

[…] با کلیک در اینجا می‌توانید مطلب درب ضد سرقت؛ آشنایی با دربهای […]

[…] دیگر از روکش های درب ضد سرقت روکش برجسته می باشد که از جنس چوب راش و یا چوب گردو […]

[…] بر روی انواع درب ‌های ضد سرقت فلزی، چوبی و … به سادگی نصب […]

[…] و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت هستند. پس به هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه نمایید، چرا که بهترین و مرغوب ترین […]