قفل آژیر دار درب ضدسرقت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

قفل آژیر دار درب ضدسرقت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

قفل آژیر دار درب ضدسرقت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

قفل آژیر دار درب ضدسرقت از سری قفل های مخصوصی هستند که روی درب های ضدسرقت نصب می‌شوند. این قفل ها به آژیر مجهز شده‌اند و هنگام ورود افراد ناشناس به داخل خانه آژیرها به صدا در می‌آیند و باعث افزایش ایمنی هر چه بیشتر خانه ها می‌شود. قفل های آژیر دار روی انواع درب های ضدسرقت با جنس و ابعاد مختلف نصب می‌شود. امروزه قفل آژیر دار درب ضد سرقت طرفداران بسیاری دارد. در ادامه با قفل آژیر دار درب ضد سرقت و خصوصیات آن بیشتر آشنا خواهیم شد با ما همراه باشید.

 

قفل آژیر دار درب ضدسرقت چیست؟

قفل درب ضدسرقت آژیر دار که به تازگی در دنیای تکنولوژی ورود پیدا کرده است با آژیر مخصوصی که روی خود دارند، از ورود افراد متفرقه به داخل آپارتمان جلوگیری می‌کنند، مکانیزم این مدل قفل ها به این صورت است که در صورت ورود غیر مجاز آژیری که داخل آن تعبیه شده با صدای زیادی به صدا در می‌آید. این مدل قفل از لحاظ ظاهری کاملا شبیه بقیه قفل های درب ضدسرقت است و از داخل همانند بقیه قفل ها می‌باشد، حتی داخل درب هم ماند قفل های دیگر است. از نظر نصب نیز تفاوت زیادی با سایر قفل های درب های ضدسرقت ندارد.

قفل آژیر دار درب ضدسرقت چیست؟
قفل آژیر دار درب ضدسرقت چیست؟

این قفل ها مجهز به یک صفحه هستند که زمانی که هشدار فعال می‌شود شما چند لحظه زمان دارید که رمز ورودی خود را وارد کنید تا سیستم هشدار غیر فعال شود. بررسی های به عمل آمده از شیوه سرقت سارقان منازل نشان داده است که نصب چنین دستگاهی تا حد زیادی از بروز سرقت از ساختمان ها و منازل و همچنین شرکت ها جلوگیری خواهد کرد. این نوع از قفل ها در مرحله اول به صدا در آمدن آژیر تمرکز سارق را بر هم زده و مدت زمانی را صرف از کار انداختن صدا ی آژیر خواهد کرد و در این زمان پیامک اعلام خطر به مالک منزل نیز ارسال شده است.

 

ویژگی های قفل آژیر دار

قفل های آژیر دار درب ضدسرقت ویژگی های زیادی دارندکه برخی از مهم‌ترین آن‌ها را در زیر برای شما شرح خواهیم داد:

ویژگی های قفل آژیر دار
ویژگی های قفل آژیر دار

 

 • دو نوع تنظیمات: یکی با آژیر، دیگری بدون آژیر
 • ضد برش، مقاوم در برابر خوردگی و ضد آب
 • 6 عدد باتری در داخل قفل دارد.
 • از روش های اصلی MCU، مدار پیشرفته و تراشه حسگر دیجیتال با تکنولوژی بالا استفاده می‌کند.
 • برای تمام شرایط آب و هوایی مناسب است.
 • آژیر 105-110 دسی‌بل که هنگام دستکاری، تکان خوردن، ضربه زدن، حرکت دادن یا لرزش حسگرها به صدا در می‌آید.
 • روی در، پنجره، دوچرخه، کانتینر، موتور دوچرخه، سه چرخه، دروازه کششی، باغ و غیره قابل نصب است.
 • زنجیرِ سخت شده تحت فرآوری داغ
 • عملکرد قفل کردن را با عملکرد هشدار ترکیب می‌کند.
 • دوام باتری تا 3 ماه
 • زنگ هشدار حساس به حرکت داخلی است که می‌تواند هنگام ضربه یا لرزش قفل، صدای بلندی از خود ساطع کند.

 

بهترین نوع قفل درب های ضد سرقت

همان طور که می‌دانید مهم‌ترین جزء یک درب ضدسرقت که باعث افزایش ایمنی و کارایی یک درب ضد سرقت می‌شود، قفل درب ضد سرقت می‌باشد. بنابراین انتخاب یک قفل مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انواع مختلفی قفل برای درب ضد سرقت طراحی شده است که محبوب‌ترین آن‌ها قفل دیجیتال و قفل آژیردار است. قفل آژیر دار درب ضد سرقت از قفل های مکانیکی معمولی دارای امنیت بیشتر و در عیت حال دارای قیمت بالاتری هستند.

بهترین نوع قفل درب های ضد سرقت
بهترین نوع قفل درب های ضد سرقت

انتخاب قفل مناسب به بودجه شما بستگی دارد اما اگر امکان خرید قفل آژیردار و هوشمند را ندارید حتما یک قفل مکانیکی با کیفیت برای درب خود تهیه و نصب نمایید. اگر از کیفیت قفل نصب شده غافل شوید نباید به درب خود اطمینان صد در صد داشته باشید چرا که به راحتی قابل تخریب و باز شدن است.

ارسال دیدگاه