• حساب کاربری

 • 0

  سبد خرید

 • گلدور
  کلید کارگری درب ضدسرقت و نقش آن در امنیت چیست؟

  کلید کارگری درب ضدسرقت و نقش آن در امنیت چیست؟

  کلید کارگری درب ضدسرقت یکی از راه حل های امنیتی برای خانه های نوساز یا در حال نوسازی و تعمیرات است. قفل کارگری کمک می‌کند تا خیال مالک جدید ساختمان از بابت امنیت بیشتر راحت شود و در هزینه کرد برای مغزی قفل نیز صرفه جویی شود. بعضی از قفل‌هایی که روی درب‌های ضدسرقت نصب می‌شوند، دارای دو کلید فرعی به نام کلید کارگری می‌باشند. کلیدهای کارگری با کلیدهای اصلی قفل تفاوت دارند. هدف از ساخت این کلیدها این است که در اختیار کارگران ساختمان قرار گرفته و پس از اتمام ساخت و ساز از رده خارج شوند.

  کلید کارگری درب ضدسرقت چیست؟

  کلید کارگری درب‌های ضدسرقت چیست؟

  بنابراین، استفاده از کلید کارگری درب ضدسرقت به افزایش امنیت ساختمان‌های در حال ساخت کمک می‌کند. از طرف دیگر، باعث می‌شود هزینه اضافی برای تعویض مغزی به مالک جدید خانه تحمیل نشود. پس از این مالک خانه خود را تحویل گرفت، کلیدهای اصلی را داخل قفل قرار می‌دهد. در نتیجه، از این به بعد کلیدهای کارگری قادر به باز کردن درب نخواهند بود. بنابراین، تنها شخصی می‌تواند درب را باز کرده و وارد ساختمان شود، مالک خانه است.

   

  نقش کلید کارگری در افزایش امنیت

  همان‌طور که در ابتدای این مقاله نیز اشاره شد، معمولاً در ساختمان‌های در حال ساخت و ساز افراد زیادی رفت و آمد دارند و با توجه به همین مسئله نیز کلید کارگری درب‌های ضدسرقت بهترین راهکار در جهت افزایش امنیت این ساختمان‌ها است. کلیدهای کارگری به این منظور ساخته شده‌اند که در مراحل ساخت  ساز مورد استفاده عوامل اجرا قرار بگیرند و پس از آن از رده خارج می‌شوند.

  نقش کلید کارگری در افزایش امنیت

  نقش کلید کارگری در افزایش امنیت

  درواقع بعد از ساکن شدن صاحب خانه این کلیدهای اصلی هستند که استفاده می‌شوند و زمانی که کلید اصلی وارد قفل می‌شود، کلیدهای کارگری عملاً غیر قابل استفاده می‌شوند و غیر از افرادی که کلید اصلی رادارند، افراد متفرقه بدون داشتن این کلیدها نمی‌توانند وارد یا خارج شوند. در پایان این بخش نیز پیشنهاد می‌دهیم که در ساختمان‌های غیر نوساز مغزی قفل درب ضدسرقت را از نوع کلید کارگری بسازید. چرا که این موضوع باعث افزایش امنیت ساختمان‌های شما و جلوگیری از سو استفاده‌های برخی از کارگران خواهد شد.

   

  درب ضدسرقت چند کلید کارگری دارد؟

  تعداد کلید درب ضدسرقت ساخت کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای مثال درب ضدسرقت ترک دارای 8 عدد کلید کامپیوتری است که شامل 5 عدد کلید اصلی و 3 عدد کلید کارگری است. از طرفی درب ضدسرقت چینی دارای 7 کلید کامپیوتری است که 5 کلید به عنوان کلید اصلی و 2 عدد کلید کارگری است. در برخی درب ها نیز 8 کلید وجود دارد که 5 کلید اصلی، 2 کلید کارگری و 1 کلید با کاربری دیگر وجود دارد.

  درب ضدسرقت چند کلید کارگری دارد؟

  درب‌های ضدسرقت چند کلید کارگری دارد؟

  البته برخی قفل‌ها نیز دارای تعداد بیشتری کلید هستند و حتی تعداد کلید های اصلی آنها به 10 عدد نیز می‌رسد که کاربری‌های خاص خود را دارند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.